У скільки разів сила тяжіння, що діє на тіло на поверхні Землі, більша за силу тяжіння, що діє на це саме тіло, але розташоване на висот, яка дорівнює радіусу Землі?
- 19.11.2017 10:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
F1=G*m*M/R²
F2=G*m*M/(R+R)²=G*m*M/4*R²=F1/4
F1=F2*4
Ответ : в 4 раза
- 20.11.2017 07:38