У фантастичній розповіді описана планета, радіус якої удвічі більше радіусу Землі, а маса в 4 рази менше. Знайти присеорення вільного падіння поблизу поверхні цієї планети.
- 14.01.2018 00:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ускорение свободного падения определяем по формуле:
g = G*M / R².
где G - гравитационная постоянная 6,6725*10^(-11) H*м²/кг²,
М - масса планеты, по условию М = Мз/4 = 1,4934*10^24 кг,
К - радиус планеты, R=2*Rз = 12.742*10^6 м.
Тогда g = 6,6725*10^(-11)*1,4934*10^24 / ( 12.742*10^6)² = 0,613747206 м/с².
- 14.01.2018 09:56