Пожалуйста!!
Два візочка рухаються по горизонтальній поверхні ( м₁=2кг, υ₁=6м/с, υ₂4м/с) назустріч. після абсолютно непружнього стискання візочки зупинились. Яка маса другого візочка?
- 12.04.2018 12:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
ИСПОЛЬЗУЕМ ЗАКОН СОХРАНЕНИЯ ИМПУЛЬСА
m1*u1=m2*u2
m2=m1*u1/u2
m2=3 кг
- 13.04.2018 00:56