ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА УСІ ПИТАННЯ(ТА Й РОЗВЯЗОК ЯКЩО МОЖЛИВО)!!!
1. Як рухаеться тіло, якщо векторна сума всіх сил, що діють на нього, дорівнює нулю?
2. Шнур розтягують у протилежні боки із силами, що дорівнюють 1000 Н кожна. Яка є сила натягу шнура?
3. У повний штиль на палубі вітрильного судна закріпили потужний вентилятор і направили повітрянний потік перпендикулярно до поверхні вітрила. Чи почне вітрильник рухатись?
4. Тіло масою 0,5 кг рухається вздовж осі Ох так, що його координата змінюється за законом х= -5+2t-8. Якою є рівнодійна сил, прикладених до тіла?
- 03.05.2018 17:12
- Физика
Ответы и объяснения 2
1. Воно знаходиться в спокої, або рухається прямолінійно рівномірно
2. 1000-1000 = 0 так як розтягують в обидві сторони з однаковою силою а натягу шнура дорівнюватиме 0
Відповідь: 0
3. Ні, тому що вентилятор буде штовхати вітрильник в напрямку противоположенного руху повітряного потоку.
4. 2,5 Ньютона
- 04.05.2018 13:04
1)
в инерциальной системе отсчета движется равномерно, прямолинейно или находится в состоянии покоя
2)
ответ 1000 Н
согласно 3 закона ньютона шнур действует на тех кто тянет с силой 1000 Н на каждого
если бы один конец шнура привязать к опоре а за второй потянут оба - тогда силы будут складываться
3)
нет, потому что вентилятор толкает воздух вперед, а сам воздух толкает вентилятор назад
если воздух давит на парус с некой силой, то он же действует на вентилятор, только с противоположной силой
4)
x=-5+2t-8t^2
v=x`=2-16t
a=x`=-16
ma=F
F=ma=0,5*(-16) Н = -8 Н
- 05.05.2018 09:42