Тепловоз потяга, що рухається горизонтальною ділянкою розвиває сталу силу тяги 150 кН. Визначити силу опору рухові потяга та коефіцієнт опору, якщо на ділянці шляху 600 м його швидкість збільшилась від 32,4 до 54 км/год. Маса потяга дорівнює 1000 т.
- 07.07.2017 01:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
F трения=F, с которой перемещают санки (так как движение равномерное)
F тяжести = F трения\0.05=15/0.05=300 Н
M= F тяжести\ на ускорение свободного падения=300/10=30
Ответ: 30
- 08.07.2017 22:00