Яке значення зовнішнього опору, якщо генератор з ЕРС 230 В і внутрішнім опором 0,1 Ом подає в зовнішню частину кола напругу 220 В?
- 18.07.2017 20:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
U=ЭДС*R/(R+r)
ЭДС/U=(R+r)/R=1+r/R
r/R=ЭДС/U-1
R=r/(ЭДС/U-1)=0,1/(230/220-1) Ом = 2,2 Ом
- 19.07.2017 01:51