Супутник масою 12 т обертається по круговій орбіті навколо Землі, володіючи кінетичною енергіею 54 ГДж. З якою швидкістю і на якій висоті обертаеться супутник
- 12.06.2017 15:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
W=mv^2/2
v=корень(2*W/m)= корень(2*54*10^9/12000) м/с= 3000 м/с
ma=mv^2/(R+h)=G*m*M/(R+h)^2=mg*R^2/(R+h)^2
mv^2/(R+h)=mg*R^2/(R+h)^2
(R+h)=g*R^2/v^2
h=g*R^2/v^2-R=(9,81*6400000^2/3000^2)-6400000 м = 38246400 м ~ 38 тыс км (над поверхностью земли)
- 13.06.2017 09:03