Папа Карло зробив Буратіно з різних порід дерева: голову – з корка (ρ1
= 200 кг/м3
), тулуб – з дуба (ρ2 = 700 кг/м3
), ноги – з кедра (ρ3 = 550 кг/м3
), руки –
з чорного дерева (ρ4 = 1200 кг/м3
). Яка середня густина Буратіно, якщо його
частини виконані в об’ємах відповідно у відношенні 3:4:2:1? допоможіть будь ласка
- 27.09.2017 07:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Співвідношення вказують на коефіцієнти до густин. Середня густина - середнє арифметичне густин. Тому маємо рівняння:
ρ=((3*200)+(4*700)+(2*550)+(1*1200)) /4=(600+2800+1100+1200)/4=1425 кг/м3
- 28.09.2017 19:48