Який заряд накопичено в конденсаторі ємністю 2000 мкФ, зарядженому до напруги 20 В?
- 07.09.2017 10:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
C = q / U
q = U * C = 20 * 2000 * 10^-6 = 4 * 10^-2 = 0.04 Кл
- 08.09.2017 23:12