У скільки разів зміняться сили кулонівської взаємодії між 2-ма точковими зарядами, якщо відстань між ними зменшити у 2 рази, а модуль кожного заряду збільшити у 4 рази?
- 22.06.2018 19:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
F1=k*q1*q2/R1^2
F2=k*4*q1*4*q2/(R1/2)^2=64*k*q1*q2/R1^2=64*F1
сила увеличится в 64 раза
- 23.06.2018 09:11