Ідеальний газ нагрівають ізохорно так, що його тиск збільшується в 3 рази. У скільки разів змінюється внутрішня енергія газу?
- 10.10.2017 21:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
деальний газ нагрівають ізохорно так, що його тиск збільшується в 3 рази. У скільки разів змінюється внутрішня енергія газу?
Дано P2/P1=3
U2/U1- ?
U=3*m*R*T/2*V=3*P*V/2
ясно что U~P
U2/U1=P2/P1=3
Ответ збільшується внутрішня енергія в 3 рази
- 11.10.2017 00:45