оченьнужна помощь :
який об'єм води можна витіснити з баластної цистерни підводного човна повітрям ,яке перебуває в балонах загальним об'ємом 200л під тиском 20МПа і при температурі 22 град Цельсія,якщо витіснення відбувалося на глибині30м при температурі води 7 град Целсія.Атмосферний тиск нормальний.
- 27.12.2017 14:55
- Физика
Ответы и объяснения 2
Эта задача не имеет однозначного решения, так как плотность морской воды изменяется в пределах 1010 - 1030 кг/м³ и зависит от места замера.
Примем справочные данные: при t = 7°C ρ = 1027,4 кг/м³.
Давление на глубине 30 м равно p = ρgh = 1027,4*9.81*30 =
= 302363,8 Па.
Используем уравнение идеального газа при постоянной температуре p₁V₁ = p₂V₂.
Откуда V₂ = p₁V₁ / p₂ = 20*10⁶ *0,2 / 302363,8 = 13,23 м³.
- 29.12.2017 07:47