Кут падіння фіолетових променів на поверхню "скло-повітря" дорівнює і=43°. Чи вийде світло з скла в повітря, якщо показник заломлення даного скла для фіолетових променів дорівнює n=1,53°.
- 22.12.2017 03:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
N=sinα/sinβ
sinβ=sinα/n
sinβ=sin43⁰/1,53=0,6820/1/53=0,4457
β≈47⁰
- 23.12.2017 11:09