1.
У провіднику, довжина активної
частини якого становить 8 см, сила струму дорівнює 50 А. Його розмістили в
однорідному магнітному полі. Індукція якого 20 мТл. Визначити виконану роботу,
якщо провідник перемістився на 10 см перпендикулярно до ліній індукції.
- 08.07.2018 23:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
Если я правильно понял, то на проводник действует сила лоренца
F=BIl = 0,02 * 50 * 0,08 = 0.08 H
работа поля по перемещению проводника с током
A=Fx= 0.08 * 0.1 = 0.008 дж
- 09.07.2018 03:53