У початковий момент часу тіло мало швидкість 4 метри за секунду через дві секунди його швидкість дорівнювала 2 метра в секунду визначте у скільки разів шлях який тіло пройшло за 10 секунд більший ніж модуль переміщення тіла за той самий час
- 26.09.2018 02:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
V(t)=v0+at
v(t=0)=v0+a*0=4
v0=4
v(t=2)=v0+a*2=4+a*2=2
4+a*2=2
a=-1
v=0 при v0+at=4-1*t=0 при t=4
перемещение х(t) = v0*t+at^2/2
x(t=10) = 4*10-10^2/2= -10
|x(t=10)| =10 - модуль перемещения за 10 сек
путь S(t=10) = x(t=4)+x(t=4)-x(t=10) - путь равен модулю перемещения до точки остановки плюс модуль перемещения после точки остановки
x(t=4) = 4*4-4^2/2=8
S(t=10) = 8+8-(-10)=26 - путь
искомое отношение S(t=10) / |x(t=10)| 26/10 = 2,6 - это ответ
- 27.09.2018 09:56