Автомобіль розвиває силу тяги 2 кН.Яку масу бензину витрачає двигун автомобіля з ККД 25% на 100 км шляху?Питома теплота згоряння бензину-4,6•10^7 Дж/кг
Пожалуйста:*
- 21.08.2017 05:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
Корисна робота двигуна Ак = F*S = 2000*100000 = 200000000 Дж =
=2*10⁸ Дж. Повна робота Ап = Ак / ККД = 2*10⁸ / 0,25 = 8*10⁸ Дж.
Отже бензину потрібно 8*10⁸ / 4,6•10^7 = 17,3913 л.
- 22.08.2017 20:59