Вольтметр V1 показує 12в. Які покази амперматра і вольтметр V2 якщо опори резистор Ів R1= 6Ом R2= 2Ом R3=R4=4Ом. Який опір усієї ділянки кола?
- 02.09.2017 23:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
І= 12/6=2А амперметр показує 2А
U2= R2*I = 2*2=4В вольтметр показує 4В
- 03.09.2017 04:02