Визначте оптичну силу лінзи,якщо фокусна відстань дорівнює 20 см.Помогите пожалуйста.
- 01.04.2018 02:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
Визначте оптичну силу лінзи,якщо фокусна відстань дорівнює 20 см.Помогите пожалуйста.
Дано F=20 см=0,2 м
D - ?
D=1/F=1/0,2=5 дптр
Ответ D=5 дптр
- 02.04.2018 03:02