Полностью решение
У радіатор автомобіля залили 2 л води при температурі 40 С, а потім додали 4 л при температурі 85 С. Визначте температуру суміші при тепловій рівновазі.
- 24.05.2017 22:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
У радіатор автомобіля залили V1= 2 л води при температурі t1=40 С, а потім додали V2=4 л при температурі t2=85 С. Визначте температуру суміші при тепловій рівновазі. t - ?
Q1=Q2 m=p*V
c*m1*(t-t1)=c*m2*)t2-t)
V1*(t-t1)=V2*(t2-t)
2*(t-40)=4*(85-t)
t-40=170-2t
3*t=210
t=70 C
Ответ t=70 C
- 25.05.2017 13:43