За температури -23 °С газ займає об'єм 60 л. Яким буде об'єм газу за температури 127 °С? Тиск газу не змінився.
- 12.07.2017 01:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
Используем формулу :
(P1*V1)/T1 = (P*V)*T => (101325 Па * 60л )/(273-23)К = (101325 Па * Х) / (273 + 127)К
=> V (х) = (101325 * 60 * 400 ) / ( 101325 * 250 ) = 96 Л
- 13.07.2017 16:42