Маса тепловоза 3000т, швидкість його руху 72 км на годину.Визначити кількість теплоти яка виділилася під час гальмування
- 22.02.2018 11:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
Маса тепловоза m= 3000т, швидкість його руху V=72 км на годину.Визначити кількість теплоти яка виділилася під час гальмування Q - ?
Q= Ек=m*V^2/2=3*10^6*400/2=600 MДж
Ответ Q=600 MДж
- 23.02.2018 14:53