Протягом t1 =5 год потяг рухався зі швидкістю υ1 = 60 км/год, а потім протягом
t2 = 4 год – із швидкістю υ2 = 15 км/год. Чому дорівнює середня швидкість руху потягу?
- 18.07.2018 01:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vc=S/t
t=t1+t2
t=9 год
S=S1+S2
S1=60·t1
S1=300 км
S2=15·t2
S2=15·4
S2=60 км
S=360 км
Vcр=360/9
Vcр=40 км/год
- 19.07.2018 13:38