Яка рiзниця потенцiалiв мiж об кладками конденсатора эмкiстю 2000пФ, якщо заряд конденсатора дорiвнюэ 4нКл ?
- 13.06.2018 12:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Яка рiзниця потенцiалiв мiж об кладками конденсатора эмкiстю 2000пФ, якщо заряд конденсатора дорiвнюэ 4нКл ?
Дано Q=4*10^-9 Кл С=2*10^-9 Ф U - ?
С=Q/U
U=Q/C=4*10^-9/2*10^-9=2 В
Ответ U=2 В
- 14.06.2018 18:47