При замиканні елемента на опір 4.5 Ом струм у колі дорівнює 0.2А а при замиканні того ж самого елемента на опір 10 Ом струм у колі 0.1 А. Знайти ЕРС елемента та його внутрішній опір
- 02.08.2018 18:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
При замиканні елемента на опір R1=4.5 Ом струм у колі дорівнює I1= 0.2А а при замиканні того ж самого елемента на опір R2=10 Ом струм у колі I2=0.1 А. Знайти ЕРС елемента та його внутрішній опір
по закону Ома I= E/(R+r)
Е = I*R +I*r=U +I*r
E=U1 +I1*r
E=U2+I2*r
r=(I2*R2 -I1*R1)/(I1-I2)=(1-0,9)/0,1=1 Ом
Е=I1*R1 +I1*r=0,9 +0,2*1=1,1 В
Е=I2*R2 +I2*r=1 +0,1=1,1 В
100% гарантии
- 04.08.2018 00:08