Обчислити енергію фотона світла, якщо частота світлового випромінювання дорівнює 4 10.14 гц
- 09.06.2018 14:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=hv, где h- постоянная Планка= 6.63*10^-34, v- частота=4*10^14. E=(6.63*10^-34)*4*10^14=26.52*10^-20(Дж)=2.652*10^-19(Дж)=1.6575(эВ)
- 01.01.1970 00:00