Швидкість кулі, маса якої дорівнює 9грам, після пробивання дошки зменшилась з 800м/с до 600м/c. У скільки разів зменшилася кінетична енергія кулі?
- 16.08.2017 03:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
M=9грамм
Кинетическая энергия= mV^2:2
1) 9*800^2:2=9*640000:2=2880000
2) 9*360000:2=1620000
3) находим отношение 1 кинетической энергии ко 2.
2880000:1620000=1,8 раза
- 17.08.2017 14:40