Визначити довжину математичного маятника,який коливається з частотою 5 Гц в умовах Землі.
- 24.08.2017 11:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
T=2π√l/g при g=10
T=1/Ʋ T=1/5
1/5=2π√l/10
1/10π=√l/10
1/100π=l/10
l=0.1π^2
l=0.9 метров = 90 см
- 25.08.2017 07:56