Гидравикалық машинаның кіші цилиндрінің диаметрі 4 см- ге тең, ал үлкенінікі - 50 см. Бұл машина күштен қандай ұтыс береді?
- 20.11.2017 19:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
Формула гидравлической машины
F1/F2=S1/S2
S=πd^2/4
F1/F2=d1^2/d2^2
F1/F2=50^2/4^2=(50/4)^2=12.5^2=156.25
выигрыш в силе 156,25 почти в 156 раз
- 21.11.2017 07:48