Обчисліть потужність мітли баби Яги, якща відомо, що за 15 с. польоту вона виконала роботу з переміщенням своєї власниц, яка дорівнює 60 кДж
- 04.07.2017 09:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
Я думаю что потужность - это мощность?
N= A/t=60 000/15=4 000 Вт= 4 кВт
офигенный моторс стоит у бабки на метле, мощность как у крутой иномарки
- 05.07.2017 08:47