Обчисліть силу тяги одного із найшвидших серійних мотоциклів, якщо відомо, що під час дорожніх випробувань він показав швидкість =90м/с. потужність двигуна мотоцтикла 108 кв
- 16.05.2017 20:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано V=90 м/с N= 108 000 Вт Fтяг - ?
N= Fтяг *V
Fтяг = N/V=108 000/90=1200 Н
- 17.05.2017 16:46