Тіло кинули горизонтально із початковою швидкістю 15 м/с. Через який час його кінетична енергія збільшиться вдвічі? опором нехтуємо
- 04.04.2017 09:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
Кінетична енергія дорівнює Ek = mV² / 2.
Для нульового моменту Ek₀ = mV₀² / 2
Для моменту, коли кінетична енергія збільшиться вдвічі:
Ek₁ = mV₁² / 2.
Відповідно до умов завдання mV₁² / 2 = 2 mV₀² / 2, після скорочення
V₁² = 2 V₀². V₁ = V₀√2 = 15*√2.
З рівняння швидкісті для заданних умов V = V₀+gt знаходимо
t =( V₁-V₀) / g = (15*√2 - 15) / 9.81 = 0,63 с
- 05.04.2017 00:00