Швидкість кинутого м'яча безпосередньо перед ударом об стіну була вдвічі більше його швидкості відразу після удару. При ударі виділилося кількість теплоти, рівну 15 Дж. Знайдіть кінетичну енергію м'яча перед ударом.
- 11.05.2017 18:26
- Физика
Ответы и объяснения 1
Д ано Q=15 Дж V1= V2/2 E1-?
по условию задачи V2=V1/2
количество теплоты равно уменьшению кинетической энергии
Q = m*V1^2/2 - m*V2^2/2 = m*V1^2/2 *3/4 =E1*3/4
Е=4*Q/3=4*15/3= 20 Дж - начальная кинетическая энергия
- 12.05.2017 19:04