який ККД гасового пальника( керогазу), якщо при спалюванні 100г гасу на ньому нагріваеться 10 л води від 15С( градусів цельсія) до 16С? питома теплота згоряння гасу 4,4*10^7 Дж/кг.
- 06.03.2018 22:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
n=Qполезное/Qзатраченное
Qп=c1m1T1=4200*10*1=42000Дж
Qз=cm=44000000*0.1=4400000Дж.
n=42000/4400000=0.0095=0.95%.
- 08.03.2018 10:18