Відносна вологість повітря в кабінеті фізики 66 %. За якої температури надворі почнуть запотівати вікна в кабінеті, якщо температура повітря в ньому 20 градусів? Вважайте,що температура скла дорівнює температурі повітря надворі й що кількість водяної пари в приміщенні не змінюється.
- 18.08.2018 00:50
- Физика
Ответы и объяснения 1
1 найдем парциальное давление при 20 грудусов
Ф=P*100%/Pнас P=Pнас*0,6=2,33*0,6=1,398 кПа
по таблице находим температуру выпадения росы ( точку росы)
Окна запотеют при температуре оконных стекл меньше 12 градусов
- 18.08.2018 21:21