Снаряд знаходиться в польоті 10 сек .Яка його найбільша точка вісоті якщо прискорення вільного падіння 10 м за сек
- 24.04.2018 02:26
- Физика
Ответы и объяснения 1
t1=t2= 10/2 =5 c время подъема и падения
h=g*t^2/2= 10*25/2=125 м - максимальная высота подъема
- 25.04.2018 05:19