На пружини жорсткістю 100 Н/м тягнуть рівномірно прямолінійно брусок масою 2 кг. Наскільки довшою стане прижина , якщо коефіцієнт тертя μ із столом дорівнює 0,3 ?
- 18.04.2017 16:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=мю*m*g=k*x
x=мю*m*g/k=0,3*2*10/100 м = 0,06 м = 6 см - это ответ
- 19.04.2017 06:57