молот масою 100 кг, падає з висоти 1,25 м на деталь, розміщену на масивному ковадлі. Визначити середню силу непружного удару, тривалість якого 0,05 с.
- 16.03.2018 11:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
Mv^2/2=mgh
v=корень(2gh)
a=v/t=корень(2gh)/t
F=ma=m*корень(2gh)/t=100*корень(2*10*1,25)/0,05 Н= 10000 Н = 10 кН
- 17.03.2018 23:04