Із пункту А і пункту Б, відстань між якими 250 км,одночасно виїхали да автомобілі назустріч один одному.Автомобіль, що виїхав із пункту А, рухається зі швидкістю 60 км/год, а той, що виїхав із пункту Б,- зі швидкістю 40 км/год.Визначте місце зустрічі автомобілів і час їхнього руху до зустрічі.Розв*яжіть задачу аналітично и графічно
- 10.08.2018 21:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
V1=60км\ч, V2=40км\ч. Результирующая скорость относительно друг друга: V=V1+V2=100км\ч. Определим время через сколько они сойдутся: t=(250км)\(100км\ч)=2.5часа. Через 2.5 часа они встретятся. За это время первая машина пройдет: S1=V1*t=60*2.5=150km, вторая S2=V2*t=40*2.5=100km.
- 11.08.2018 15:56