«першу половину шляху до місця призначення автомобіль проїхав зі сталою швидкістю 5о км за годину з якоюсталою швидкістю він проїхав другу половину шляху, якщо середня швидкість автомобіля на всій ділянці руху 54, 5 км за годину
- 11.03.2018 05:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
V(1)=50км/год
v(сер)=54,5 км/гoд
S(1)=1/2 S
S(2)=1/2 S
v(2)=?
V(cер)= (S(1)+S(2))/t(1)+t(2)
t(1)=S(1)/v(1)=S/2/v(1)=S/2v(1)
t(2)=S( 2)/v(2)=S/2/v(2)=S/2v(2)
v(сер)=(S/2+S2)/(S/2v(1))+(S/2v(2))=V(1)V(2)/2
V(2)=v(сер)2-v(1)=54.5x2-50=59км/год
- 12.03.2018 08:16