Визнасити силу натягу троса ліфта, маса чкого дорівнює 500кг, на початку і вкінці підйому, якщо прискорення в обох випадках 2 м\с2
- 23.06.2018 16:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
Mg-N=-ma - в начале подъема
N=m(g+a) = 500*(10+2) = 6000 Н
mg-N=ma - в конце подъема
N=m(g-a) = 500*(10-2) = 4000 Н
- 24.06.2018 08:06