Знайти силу тяги F автомобіля масою m=2000 кн, що піднімається догори з прискоренням а= 1 м/с2 під кутом 1 м на 25 м шляху. Коефіцієнт тертя к=0.1
- 25.03.2018 19:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
F-mg*sin-mg*cos*k=ma
F=m(g*(sin+cos*k)+a) = 2000 кг*(10м/с2*(1/25+корень(624)/25*0,1)+1м/с2)= 2000*(10*(1/25+корень(624)/25*0,1)+1) H = 4798,399 H ~ 4,8 кН
- 26.03.2018 20:32