оцінити порядок значення сили взаемного тяжіння двох кораблів , віддалених один від одного на 100м, якщо маса кожного з них 10 000?
- 19.04.2017 08:40
- Физика
Ответы и объяснения 2
Решение:
F=G*m1m2/R^2
F=6,67*10^(-11)*(10^7*10^7)/(100^2)=6,67*10^(-11)*(10^14)*(10^(-4)=
=6,67*10^(-1)=0,667 Н.
- 20.04.2017 10:30
F=G*m1m2/T^2
F=6,67*10^(-11)*(10^14)*(10^(-4)=6,67*10^(-1)=0,667H
- 21.04.2017 18:59