Тіло рухається з постійною швидкістю. Яким буде його рух, якщо на нього почне діяти сила,спрямована у бік, протилежний швидкості тіла? За напрямком швидкості? Перпендикулярно до швидкості тіла? умоляю помогите!!!!!!
- 06.01.2018 02:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=m*a:V(0)
1.Прямолінійний з гальмуванням.V=V(0)-a*t
2.Прямолінійний з прискоренням.V=V(0)+a*t
3.Рух по колу.a=a(n)(нормальне прискорення)
Якось так.
- 07.01.2018 02:15