Два конденсатори з’єднані послідовно, мають ємність 0.75 мкФ,а з’єднані паралельно – ємність 4 мкФ. Знайти ємність кожногоконденсатора
- 20.06.2018 22:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
С1+с2=4
с1*с2/(с1+с2)=0,75
с1=х
с2=4-х
4*х*(4-х)=3*(x+4-x)=3*4
х*(4-х)=3*(x+4-x)=3
x=3 или 1
ответ 3 и 1 мкф
- 22.06.2018 20:54