автобус проїхав першу половину часу зі швидкістю 60 км. З якою швидкістю автобус проїхав другу половину, якщо середня швидкість 50 км за годину
- 08.08.2017 00:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
=S/t=S/(S/180+S/2V_{2})
50=S/((SV_{2}+90S)/90V_{2})
90SV_{2}=50SV_{2}+4500S
40SV_{2}=4500S
V_{2}=112.5 м/c
V_{2} - скорость на второй половине пути
- 09.08.2017 16:13