двазаряженныетелас зарядами5 *на 10 в-7степеникл1 *10в-7клсодержатсяодинаковыхшариках.определить насколькоизменитсязарядпервогоивторогошариковеслиихстикнитумеждусобой
два заряджені тіла із зарядами 5 *на 10 в -7 степені кл 1*10 в -7 кл містяться одинакових кульках .визначити на скільки зміниться заряд першої і другої кульок якщо їх стикнитути між собою
ПОМОГИ ПРОШУ ОЧЕНЬ
- 21.07.2018 17:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
Два заряженные тела с зарядами q1=5 *10^-7 кл q2= 1 * 10^-7 кл
при касании заряды выравниваются
q1=q2 = q =(q1+q2)/2 = (5 *10^-7 +1*10^-7) /2= 6 *10^-7 /2 = 3 *10^-7
- 22.07.2018 02:12