В алюміньєві каструлі масою 500г підігрівають3,5 л води від 20градусів до кипіння при 100градусів.Скільки тепла для цього потрібно ?
- 11.07.2018 09:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=C₁m₁(100-t₁)+c₂m₂(100-t₁)=0,93*0,5*(100-20)+4,183*3,5*(100-20)=0,93*40+4,183*280=37,2+1171,2=1208,4 кДж
- 12.07.2018 04:44