Напруга на кінцях провідника 5В.Яка сила струму тече в провіднику ,якщо за 40с виконана робота 500Дж.Який заряд пройшов по провіднику за цей час?
- 24.07.2018 07:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
U = 5B
t = 40c
A = 500Дж
Знайти: I -?q-?
А=qU
q = A / U = 500 / 5 = 100Кл.
I = q / t = 100 / 40 = 2.5 А
- 24.07.2018 23:43