У скільки разів енергія фотона ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі 0,35 мкм більша за енергію фотона видимого світла з довжиною хвилі 0,7 мкм?
- 12.03.2017 09:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
Eфотона=hv=(h*c)/l
E1/Е2=((h*c)/l1)/((h*c)/l2)=l2/l1=2 Ответ:в 2 раза. (h-постоянная Планка, с-скорость (швидкість) світла, l1- длина волны ультрафиолетового света (довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання) l2- длина волны видимого света (довжина хвилі видимого світла). Е1-энергия фотона ультрафіолетового випромінювання, Е2- энергия фотона видимого світла)
- 13.03.2017 05:15