Визначити масу фотона світла, довжина хвилі якого становить 0.7 мкм. Якого кольору це світло?
- 20.09.2018 22:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
Е=mc^2
E=hv (v - єто ню )
c= λv
v=c/ λ
E=hv/ λ
mc^2=hc/ λ
mc λ=h
m=h/c λ
- 22.09.2018 07:13